Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

Сьогодні, 06 грудня, 2018 року, в молодіжному центрі «Вікторія» в м.Мар’їнка відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.

Свято зібрало в залі молодіжного центру військовослужбовців, які несуть службу у районі, молодь, представників військово-цивільного співробітництва, органів виконавчої влади та громадських організацій.

IMG_7813

Зі словами вітань до військовослужбовців Збройних Сил України звернувся голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який висловив щиру вдячність військовим, які сьогодні несуть службу в лавах Збройних Сил України в Мар’їнському  районі та побажав із честю пройти складні випробування, повернутися до рідних домівок живими і здоровими та найскорішого миру на Україні.

IMG_7817 IMG_7822

 

Теплі слова вітань також лунали від представників Цивільно-військового співробітництва та Національної гвардії України.

IMG_7889 IMG_7825

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мужніх синів нашої країни, які віддали своє життя під час виконання військового обов’язку.

IMG_7845 IMG_7859

IMG_7851

З нагоди свята творчі колективи району представили глядачам свої найкращі творчі номери, а працівники Мар’їнської центральної районної бібліотеки  презентували у молодіжному центрі тематичну виставку.

IMG_7832 IMG_7895

IMG_7842 IMG_7895

IMG_7796IMG_7927