Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відбулися змагання «Веселі старти»

26, 27 жовтня 2017 року на базі Костянтинівської ЗОШ І –ІІІ ступенів та Новоукраїнської ЗОШ І – ІІІ ступенів були проведені зональні змагання «Веселі старти», головною метою яких є формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом.

Участь брали команди Костянтинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Павлівської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Катеринівської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Єлизаветівської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Максимівської ЗОШ І–ІІ, Богоявленської ЗОШ І–ІІІ ступенів, Новоукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

Під час проведення заходу, учні віком від 10 до 11 років, брали участь в різноманітних спортивних естафетах: флорбол, стрітбол, «спритний  м’яч», «швидкий м’яч», перетягування канату.

Учні показали високі результати фізичної підготовки, найкращі були нагороджені медалями та грамотами.

Переможцями змагань стали команди Павлівської ЗОШ І–ІІІ ступенів та Єлизаветівської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Друге місце зайняли команди Костянтинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів та Новоукраїнської ЗОШ І–ІІІ ст. Третє місце зайняла команда Катеринівської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

Бажаємо учасникам заходу перемог у майбутньому, міцного здоровʼя та подальшого фізичного розвитку та вдосконалення.

Учасники «Веселих стартів» отримали можливість не тільки позмагатися в цікавих конкурсах, а й знайти нових друзів, котрі також цікавляться спортом.