Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відсвяткували День захисника України

Ще з козацьких часів день Покрови Пресвятої Богородиці був святковим днем захисників рідної землі. Знедавна цей день став не просто державним святом, а святом всенародним, тому що захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові, добровольці, волонтери, дорослі і діти — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над ворогом.

14 жовтня 2018 року з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва в Мар’їнському районному Будинку культури відбулися святкові урочистості.

З вітальним словом до захисників нашої держави звернувся голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який висловив щиру вдячність всім, хто мужньо боронить нашу землю від ворога та побажав їм мирного неба над головою, козацького здоров’я, добробуту, щасливого майбутнього в рідній країні та Покрови Пресвятої Богородиці.

IMG_6323
IMG_6331

За мужність, відданість та професіоналізм під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди свята Грамотами та Подяками райдержадміністрації були нагороджені  учасники Операції Об’єднаних сил з числа військовослужбовців Збройних сил України, Національної поліції, Служби безпеки України, цивільно-військового співробітництва, які виконують свій військовий обов’язок на території Мар’їнського району.

IMG_6347 IMG_6358

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять кращих синів нашої країни, які віддали свої життя за рідну землю.

По завершенню офіційної частини розпочалася святкова концертна програма «Солдат України – це гордість країни», під час якої наших мужніх воїнів яскравими музичними номерами вітали найкращі творчі колективи Мар’їнського району. Розчулили серця захисників і школярі, які підготували для них малюнки та поробки, виготовлені своїми руками.

IMG_6311

IMG_6399IMG_6381 IMG_6389IMG_6384IMG_6367

У фойє районного будинку культури була презентована тематична книжкова виставка, підготовлена Мар’їнською центральною районною бібліотекою, а навулиці на глядачів чекала виставка військової техніки та польова кухня.

IMG_6452IMG_6306IMG_6461