Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відзначили День працівника соціальної сфери

Сьогодні в м.Мар’їнка відбувся районний захід, присвячений святкуванню Дня працівника соціальної сфери.

Цей день зібрав у святковій залі представників всіх служб, які виконують одну із найбільш благородних місій – надають допомогу тим, хто потребує державної опіки, піклуються про ветеранів та інвалідів, людей похилого віку, дітей–сиріт, безробітних та бездомних громадян, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, а це працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації.

Від  імені очільника Мар’їнського району Володимира Мороза з вітальним словом виступила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька:

«Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.  Ми схиляємося в пошані перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь, Спасибі вам за все те, що ви робите для людей, які без вашої допомоги не змогли б вирішити своїх проблем. У переддень свята я бажаю вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, домашнього затишку та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі. Зі святом!»

Найкращим соціальним працівникам району  Тетяна Миколаївна вручила відзнаки райдержадміністрації за плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.

Після урочистої частини творчі колективи району подарували гостям чудовий святковий концерт «Хай добротою повниться душа» та гарний настрій.

DSCN5019

DSCN5040

DSCN5003

DSCN4998  DSCN4979

DSCN4985