Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відзначили День Конституції України

Сьогодні, 27 червня 2018 року, в Мар’їнському районному Будинку культури відбувся урочистий захід «Довічно будь єдина – моя ти Україна», присвячений 22-й річниці Конституції України. Участь у заході взяли керівництво району та міста, структурні підрозділи райдержадміністрації, представники установ та організацій, жителі та гості міста.

IMG_9665

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька. У своєму виступі вона зазначила, що наша Конституція сьогодні відповідає усім європейським стандартам, наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності  та від всієї душі побажала усім щоб, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї та злагоді у суспільстві.

DSC02419 — копия

Глядачі з великим задоволенням переглянули святковий концерт, який був підготовлений Мар’їнським районним будинком культури, за участю кращих творчих колективів району. По закінченню концертної програми присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю поету-патріоту Т.Г.Шевченку, як символу одвічної боротьби українського народу за свободу та незалежність нашої держави.

Мар’їнською районною бібліотекою до Дня Конституції України у фойє Будинку культури було підготовлено тематичну виставку літератури.

DSC02403 — копия

DSC02550 — копия

IMG_9749 IMG_9699

IMG_9677 — копия

IMG_9806 — копия

IMG_9822