Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відзначили День місцевого самоврядування

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

З  нагоди Дня місцевого самоврядування, 7 грудня 2018  року, відбулися районні урочистості в молодіжному центрі «Вікторія» в місті Мар’їнка. На свято завітали керівництво району, голови та депутати місцевих рад, ветерани та посадові особи органів місцевого самоврядування.

IMG_7931 IMG_7937

 

Зі святом присутніх привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, відмітивши, що не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнувся район в останні роки, органи місцевого самоврядування плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку району та від щирого серця побажав всім мирного неба, міцного здоров’я, добра, сімейного благополуччя, витримки та  стійкості, здійснення всіх задумів і планів на благо розквіту Мар’їнського району.

IMG_7944

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди професійного свята Володимир Вікторович нагородив Почесними грамотами та Подяками  райдержадміністрації сільських голів, посадових осіб органів  місцевого самоврядування, працівників військово-цивільних адміністрацій та депутатів місцевих рад.

 

IMG_7965 IMG_7953

IMG_7957 IMG_7977

IMG_7988 IMG_7997

IMG_7975 IMG_7973

IMG_7974

IMG_7962

IMG_7992

 

Щирі вітання також висловив колишній голова Мар’їнської районної ради, ветеран місцевого самоврядування Анатолій Михайлович Каіра.

IMG_8005

Урочистості супроводжувались виступами учасників художньої самодіяльності району, які вітали глядачів пісенними, музичними та хореографічними композиціями.

IMG_8033 IMG_8083 IMG_8159 IMG_8154

IMG_8182IMG_8146

Ця святкова подія за доброю традицією вкотре зібрала у райцентрі в одну родину представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля,  енергія та професіоналізм творять історію району.

IMG_7935