Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі відзначили День місцевого самоврядування

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

З  нагоди Дня місцевого самоврядування, 5 грудня 2019  року, в молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбулася святкова програма «Самоврядування – величний образ громадського життя». На свято завітали керівництво району, голови та депутати місцевих рад, ветерани та посадові особи органів місцевого самоврядування.

IMG_8529

IMG_8522

DSC09155 515

Зі святом присутніх привітала в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька відмітивши, що не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнувся район в останні роки, органи місцевого самоврядування плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку району та від щирого серця побажала всім мирного неба, міцного здоров’я, добра, сімейного благополуччя, витримки та  стійкості, здійснення всіх задумів і планів на благо розквіту Мар’їнського району.За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади,зразкове виконання службових обов’язкок та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування Тетяна Миколаївна нагородили Почесними грамотами та Подяками  райдержадміністрації голів місцевих рад району, посадових осіб органів  місцевого самоврядування, працівників військово-цивільних адміністрацій та депутатів місцевих рад.

DSC09065IMG_8559

IMG_8567

IMG_8542

IMG_8540 IMG_8546

IMG_8557 IMG_8561

IMG_8549

IMG_8574

Також до привітань приєднався голова Мар’їнської районної ради ветеранів Василь Мелюс та вручив Подяки головам місцевих рад.

IMG_8577 IMG_8592

Урочистості супроводжувались виступами малечі дитячого садочка “Золотий ключик”, музикантів музичної школи м.Красногорівка, учасників художньої самодіяльності районного будинку культури, які вітали глядачів пісенними, музичними та хореографічними композиціями.

IMG_8525IMG_8597

IMG_8606 IMG_8611

DSC09178DSC09142

Ця святкова подія за доброю традицією вкотре зібрала у райцентрі в одну родину представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля,  енергія та професіоналізм творять історію району.