Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районі вшанували пам’ять жертв голодоморів

Голодомор 1932-1933 років – безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу.

Конфіскацію продовольства комуністичний режим застосував як зброю масового знищення населення. За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, понад третина з них – діти.

Сьогодні, 23 листопада 2018 року, в м.Мар’їнка відбулася година пам’яті «Жнива скорботи» з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Участь у заході взяли представники органів виконачої влади, громадські організації, учнівська молодь та жителі району.

З промовою до присутніх звернулися заступник голови Мар’їнської районної державної адміністрації Володимир Шехірєв та голова ради Мар`їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

Всі присутні в скорботі схилили голови і вшанували загиблих хвилиною мовчання. Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до пам`ятного знаку “Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років” та було запалено свічки пам`яті.

DSCN1584 DSCN1604

DSCN1597 DSCN1605 DSCN1608

Нагадаємо, що День пам’яті жертв голодоморів цього року припадає на 24 листопада. Цього дня в Україні о 16-й годині оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання та всеукраїнська акція «Запали свічку». Закликаємо жителів району долучитися до цієї акції, вшанувати пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання та запалити свічку у вікні своєї оселі  на знак пам’яті та єднання.