Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Зустрічі з підприємцями

В рамках декади «Зустріч з підприємцями» фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості відвідали підприємицю Юлію Кривопуск. У липні минулого року  Юлія започаткувала власну справу за сприянням служби зайнятості.

Майбутня підприємиця тривалий час працювала на державній службі. Але в 2019 році Юлія вирішила змінити сферу діяльності і звернулася до центру зайнятості по допомогу.

Після активної роботи з фахівцями, відвідування семінарів та тренінгів ідея відкрити власну справу виросла в бізнеспроект. Після проходження навчання  та захисту бізнесплану Юлія розпочала підприємницьку діяльність за напрямом «Реалізація дитячого одягу».

На сьогодні підприємиця успішно працює та має постійних клієнтів, розширює асортимент товарів та облаштовує торгову точку.

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості ознайомили підприємицю з новою грантовою програмою МОМ “Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України”, обговорили подальші плани та напрями співпраці.

3

1

2