Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання Круглого столу на тему «Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру»

На сьогодні, в умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості, особливого значення набувають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Участь у них мотивує людину до праці та є джерелом додаткового прибутку, засобом переходу до постійного працевлаштування.

Так, 25 вересня, в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему «Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру». Учасниками заходу стали керівники сільських рад та  фахівці центру зайнятості.

Відкрила засідання директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака, яка проінформувала присутніх про підсумки роботи служби зайнятості за 2019 рік, формування ринку праці в районі, проблеми зайнятості і шляхи їх подолання. При цьому зазначила важливість залучення незайнятого населення до участі в оплачуваних громадських роботах, що проводяться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також коштів підприємств та місцевих бюджетів, навела приклади плідного співробітництва в цьому напрямку.

З переліком видів оплачуваних громадських робіт на 2020 рік, що мають суспільно – корисну спрямованість, відповідають потребам району та сприяють його соціальному розвитку ознайомила присутніх заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Шаповалова.

Учасники Круглого столу зауважили, що завдяки громадським роботам вдається розв’язати низку актуальних для життєдіяльності регіону питань, а також, за відсутності постійних місць роботи, на деякий час надати безробітним можливість легально працювати на користь району.

Така співпраця Мар’їнського районного центру зайнятості з представниками влади приносить суспільну користь та сприяє соціально -економічному розвитку регіону.

фото