Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся щотижневий тренінг щодо основ бізнес-планування

З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва «Консалтингового центру»   08 серпня 2018 року Мар’їнський районний центр зайнятості організував черговий тренінг щодо основ бізнес – планування. У заході взяли участь представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області та управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник розповіла про послуги, що надаються у центрі розвитку підприємництва «Консалтинговому центрі» учасникам, зацікавленим у  створенні власної справи, акцентувала увагу на тому, що Центр надає послуги на безоплатній основі не тільки початківцям, а й підприємцям з досвідом. Вона надала поради щодо успішного бізнес-планування,  стосовно продукту, послуг та маркетингової стратегії.

Заступник начальника відділу по роботі з роботодавцями  Ірина Шаповалова ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. Презентувала програму Донецької ОДА «Український донецький куркуль», бізнес-гранти, які пропонує «Данська рада у справах біженців», Чеська  неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» та Міжнародна організація з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини.

Також під час зустрічі був анонсований ІІ Регіональний конкурс молодіжного  жіночого підприємництва «Чому я обираю свій бізнес».

Центр розвитку підприємництва «Консалтинговий центр»    працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися можливістю зібратися за круглим столом, поділитися думками і досвідом, обговорити проблеми, отримати поради і відповіді на свої питання.

 

Відділ активної підтримки безробітних

Мар’їнський районний центр зайнятості

проспект Миру,53

м.Курахове, Донецька обл., 85612

тел.: +380508236340