Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В місті Мар’їнка урочисто відкрили боксерський ринг

Сьогодні в м. Мар`їнка в районній дитячо-юнацькій спортивній школі в День фізичної культури та спорту відбулося урочисте відкриття боксерського рингу.  Цього довгоочікуваного дня вихованці спортивної школи, їх батьки та тренер Олександр Безродний чекали з нетерпінням.

З привітаннями на свято завітали голова Мар`їнської райдержадміністрації Володимир Мороз, голова районної ради Олег Дяченко, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Зайцева та завідувач сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань. Вони побажали вихованцям школи найголовнішого – міцного здоров’я, мирного неба, наполегливості та наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання Мар’їнського району та всієї країни.

На заході також були присутні представники Міжнародного благодійного фонду “Каритас”, які надали велику допомогу у відбудові дитячо-юнацької спортивної школи.

Право урочисто відкрити боксерський ринг було надано голові Мар`їнської райдержадміністрації Володимиру Морозу та голові районної ради Олегу Дяченку.

Після відкриття рингу діти під керівництвом тренера Олександра Безродного показали бої у різних вагових категоріях та елементи карате під керівництвом тренера Ярослава Чепіги.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту в Мар`їнському районі, виховання підростаючого покоління  та з нагоди Дня фізичної культури та спорту тренери Мар`їнської районної дитячо-юнацької спортивної школи були нагороджені Почесними грамотами  райдержадміністрації.

Бажаємо всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це, перш за все, здоров’я нашої нації!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES