Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні.  Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні в місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні «Пам’ять  не згаса».

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимира Мороза, звернувся до ветеранів зі словами вдячності та подяки заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв. У заході також взяли участь керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля, голова Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, ветеран війни Герман Карманов та мешканці міста.

Мар’їнська районна бібліотека спільно з дитячою районною бібліотекою підготували біля пам’ятника жертвам Другої Світової війни  книжкову  виставку – шани «Ще довго в пам’яті болітиме війна».

По закінченню присутні вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

IMG_2271

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA