Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбулася година пам’яті «Болюча рана»

Сьогодні, 11 липня 2018 року, в м.Мар’їнка в приміщенні молодіжного центру «Вікторія» КК-ОЗ «Мар’їнський районний Будинок культури» відбулася година пам’яті «Болюча рана».

Участь в заході взяли голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля, голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, мешканці та гості міста.

Зі словами скорботи до присутніх звернувся голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та зазначив: «Ніколи в житті ми навіть не могли уявити, що на нашу долю випаде важке випробування – війна, яка нещадним полум’ям опалила душу кожного з нас. За чотири роки не вщухає на нашій землі неоголошена війна, яка за цей час забрала життя 99 мирних мешканців нашого району. Жахливо, коли гинуть беззахисні, безвинні. Трагічні події останніх років кардинально змінили шкалу цінностей та пріоритетів людей, що живуть за умов бойових дій. Для багатьох мрія «…і щоб тільки не стріляли. І більше нічого не треба…» є головною. Наслідки пережитої воєнної травми будуть відчуватися дуже довго. Роки ідуть, а в нашому серці не угасає біль утрати…».

Також з промовою до присутніх звернулись керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда  Олександр Тесля та голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс.

4 роки вже минуло з дня коли Мар’їнка вперше сколихнулася від артобстрілів, коли  місто перший раз зазнало людських втрат та руйнувань. І, нажаль, гарматні вибухи та кулеметні черги не вщухають і сьогодні. І залишається лише надіятися та вірити в те, що найближчим часом, в кожному куточку нашого регіону запанує омріяний МИР, повернуться додому всі наші земляки, яким довелося покинути свої домівки, відновляться наші міста та села, зруйновані війною, і на нашій Батьківщині наступить спокій та злагода.

Присутні на заході переглянули фільм про трагічні події 2014-2018 рр та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто загинув під час артобстрілу міста Мар’їнка 11 липня 2014 року та за 4 роки невщухаючих бойових дій на території Мар’їнського району.

Світла пам’ять загиблим. Ніхто не забутий. Нічого не забуто…

DSC02672 копия

DSC02682 копия

IMG_9914 — копия

DSC02700 копия

DSC02679 копия

DSC02716 копия

DSC02766 копия

DSC02743 копия

DSC02773 копия