Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар`їнка відбулося засідання медійного майданчика на тему: «Протидія торгівлі людьми»

01 серпня 2018 року у молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар`їнка відбулося засідання медійного майданчика на тему: «Протидія торгівлі людьми». Захід пройшов у співпраці з КП «Районний медійний, інформаційно-комп`ютерний центр (редакція газети «Мар`їнська нива»),  відділом сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Мар’їнським районним центром зайнятості. Долучилися до роботи медійного майданчика працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, військово-цивільної адміністрації м.Мар`їнка та с.Побєда, Мар’їнського відділення поліції та районного будинку культури.

Метою заходу було інформування присутніх про ризики нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми. Присутні отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики, ознайомилися з видами торгівлі людьми та шляхами потрапляння до небезпечної ситуації, проблемою дитячої найманої праці.

Учасники заходу визначили уразливі категорії населення, вчилися аналізувати помилки та розпізнавати ситуації, які призводять до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми; запобігати небезпеці та захищати себе і своїх близьких від подібних проблем; відрізняти шахрайство  від торгівлі людьми.

У рамках заходу присутні  дізналися про державну підтримку осіб, які отримали статус потерпілого від торгівлі людьми, отримали контактні номери телефонів для звернення у випадку виникнення небезпеки потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

IMG_0430 — копия

IMG_0409 — копия

IMG_0403 — копия