Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі “Вікторія” м.Мар’їнка відбувся круглий стіл з представниками ПРООН

12 вересня 2018 року в молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбулося засідання круглого столу «Консультаційне Бюро для громадян: особливості надання послуг та формування громадянського суспільства в зоні підвищеної відповідальності», організований за ініціативи Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН).

Участь у заході взяли заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв, представник ВЦА м.Мар’їнка та с.Побєда Ірина Шавкун, представники ПРООН та громадських організацій, керівники Консультаційних Бюро для громадян Донецької області.

В ході засідання були обговорені результати роботи та історії успішних практик роботи команд консультаційних бюро для громадян, які надають юридичні, психологічні, адміністративні послуги на територіях громад, наближених до лінії розмежування.

Також були представлені результати моніторингу ситуації та особливості створення громадських організацій,  напрямки взаємодії з владою в рамках Програми ПРООН «Відновлення та розбудова миру» та окреслені подальші кроки співробітництва в Мар’їнському районі.IMG_1761 IMG_1767 IMG_1790