Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка пройшов виїзний ефір проекту «Радіо Донбас. Реалії»

03 квітня 2018 року в м.Мар’їнка в молодіжному центрі «Вікторія» пройшов виїзний ефір проекту «Радіо Донбас. Реалії», організований редакцією «Радіо  Свобода».

Під час ефіру обговорювалися теми, що стосуються життєдіяльності м.Мар’їнка. Мар’їнці відповідали на питання, які їм мали можливість поставити жителі всієї України.

Активу участь у обговоренні взяли перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Юрій Малашко, голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, учні загальноосвітніх шкіл міста, молодь та активна громадськість.

Серед обговорених тем основними були питання безпеки у місті, життя та дозвілля молоді, культурне життя, ведення бізнесу, інформаційний простір, відновлення у місті газопостачання тощо.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, ведучі ефіру з інтересом слухали мар’їнців та також  задавали хвилюючі питання. Ефір транслювався наживо на каналі в Youtube та соціальній мережі Facebook.

У запису ефір можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=RNE9R28Gx3E

IMG_5413 — копия

IMG_5404 — копия