Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі «Вікторія» відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми. Виявлення постраждалих від торгівлі людьми та робота з ними»

16 травня 2018 року у молодіжному центрі «Вікторія» відбувся тренінг «Протидія торгівлі людьми. Виявлення постраждалих від торгівлі людьми та робота з ними», в рамках проекту ОБСЕ «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»

Організатором заходу була Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок за підтримки Мар’їнської райдержадміністрації. Участь у тренінгу взяли: відділ у справах сім’ї, молоді та спору, Мар’їнський районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, Мар’їнський районний центр зайнятості, відділ охорони здоров’я, управління соціального захисту населення, фахівці військово-цивільних адміністрацій та психологи загальноосвітніх шкіл м. Мар’їнки та  с. Максимільянівки.

Учасники змогли проаналізувати  причини існування торгівлі людьми, дізнатися, які категорії людей стають жертвами торгівців людьми, які саме форми торгівлі людьми існують (трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, трансплантація органів, використання в дослідах, у військових конфліктах,  примусові шлюби, продаж дітей, жебрацтво та інші), за якими ознаками можна виявити людину, яка постраждала від даного виду злочину. Також вони мали змогу підготовитися та провести «інтерв’ю з «постраждалою особою», роль якої виконувала тренерка.

В процесі навчання тренери Ліги використовували різні форми: були і ігрові завдання, і творчі, і розповіді справжніх історій постраждалих від торгівлі людьми.

Відкриттям для деяких учасників була інформація про надання постраждалим від торгівлі людьми особам державної допомоги, яку надають служби, що входять до Національного механізму взаємодії.

По завершенню заходу всі розповідали, що нового вони дізналися на тренінгу та обмінялися контактними номерами для подальшої співпраці.

IMG_3990 — копия

IMG_3985 — копия