Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В молодіжному центрі “Вікторія” відбувся інформаційний захід до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня на базі молодіжного центру  «Вікторія» фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості спільно з  відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької  області провели  виїзний інформаційний захід «Захисти себе» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Участь у заході також взяли представники відділу охорони здоров’я, відділу освіти, служби у справах дітей райдержадміністрації, Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда.

Присутні отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики, ознайомилися з видами торгівлі людьми та  шляхами потрапляння до небезпечної ситуації, проблемою дитячої найманої праці.

Учасники заходу вчилися аналізувати помилки та розпізнавати ситуації, які призводять до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми; запобігати небезпеці та захищати себе і своїх близьких від подібних проблем; відрізняти шахрайство  від торгівлі людьми. Переглянули відеоролик “Життя на продаж”, у якому підіймається тема рабства й експлуатації людей в сучасному суспільстві. Під час обговорення сюжету кожен висловив свою думку щодо актуальності цієї проблеми для українського суспільства, мотивів виїзду на роботу за кордон, разом визначили основні дії, які допоможуть людині  захиститися від потрапляння у рабство.

В рамках заходу присутні  дізналися про державну підтримку осіб, які отримали статус потерпілого від торгівлі людьми, отримали контактні номери телефонів для звернення у випадку виникнення небезпеки потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

IMG_20190730_101334