Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Молодіжному центрі “Вікторія” відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Знайди свій шлях»

5 грудня на базі Мар’їнського молодіжного центру «Вікторія»в  м.Мар’їнка відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Знайди свій шлях». Метою заходу  було формування загальної готовності молоді до професійного самовизначення на основі врахування особистісних характеристик та попиту на ринку праці, визначення професійних інтересів, схильностей на основі самооцінки, інформування про навички, які необхідно мати, щоб бути успішним, мотивація до саморозвитку, формування ставлення до обраної професії,  як до засобу самореалізації.

Під час заходу старшокласники ознайомилися із сучасними професіями, найбільш затребуваними на ринку праці району, довідалися про незвичайні та рідкісні професії, дізналися про умови вибору професії, взяли участь у дискусії «Що впливає на наш вибір?», виконали тренінгові вправи «Кращій мотив», «Порада студенту” та ін.

Фахівці відділу активної підтримки Мар’їнського РЦЗ презентували веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа», за допомогою якої будь-яка особа у віці від 14 до 60 років може пройти тестування та отримати послуги з профорієнтації.

Для більш глибокого пізнання себе дітям було запропоновано відвідати Мар’їнський районний центр зайнятості для індивідуальної консультації.

IMG_20181205_122544IMG_5899