Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В навчальних закладах Мар’їнського району відкрилися шкільні табори

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела та яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

І якщо запитати будь-якого школяра про те, яка пора року йому подобається найбільше, то, безсумнівно, ми почуємо відповідь, що літо. Бо влітку – найдовші  канікули, найбільше ігор можна провести на свіжому повітрі, найяскравіше світить сонечко.

А для того, щоб дітям літній відпочинок запам’ятався на довше, в  загальноосвітніх навчальних закладах Мар’їнського району  відчинили свої гостинні двері пришкільні табори  відпочинку. День  відкриття залишиться надовго у пам’яті вихованців пришкільного табору. Дітей радо зустріли на порозі вихователі. Усі школярі говорили, що цей  день – найкращий, найвеселіший, найприємніший та найчудовіший.

А далі дітей чекає насичена  програма, де є місце цікавим екскурсіям, відпочинку, змаганням, конкурсам тощо.

Отже, старт літу був даний. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами та ігор.

1 4(1) 2