Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Новоукраїнці відсвяткували 170-у річницю з дня заснування села

10 червня 2017 року свій ювілейний день народження відсвяткувало одне із мальовничих сел Мар’їнського району – Новоукраїнка. Цього року чудовому куточку виповнилося 170 років з дня заснування.

Зі словами привітання від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза до всіх присутніх на святі села звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв.

«Щиро вітаю вас із 170-ою річницею від дня заснування вашого села. Село ваше красиве і квітуче, але все ж справжньою його окрасою є люди. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід, нині допомагають молодим відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Сьогодні вже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі – своїй країні. Навіть назва вашого села є символічною для нашого часу.

Тож нехай же і надалі процвітає ваше село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від над залежне, аби допомогти вам у цьому.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо вам миру, здоров’я, щастя, добра та щедрої долі».

В ході святкування, видатні жителі села отримали нагороди за активну участь у громадському житті, сумлінне виконання функціональних обов’язків та високий професіоналізм.

На святковому концерті лунали гарні українські пісні. Всі виступи учасників художньої самодіяльності села, запалили усіх присутніх гарним настроєм та позитивом. А, для наймолодших жителів села були організовані різноманітні розваги.

DSC_2812