Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В Павлівській ЗОШ відбувся майстер-клас “Традиції українського народу”

Напередодні  Дня захисника України в Павлівській ЗОШ  відбувся майстер-клас «Традиції українського народу» за участю майстринь села Павлівка Наталії Васулі, Лариси Якимової та Олени Корнєєвої.

Під час заходу діти пізнали деякі особливості вишивки бісером та навчилися  виготовляти  мотанки, попрацювали з природним матеріалом, використовуючи свої здібності та навички.

Під час майстер-класу майстрині розповідали дітям про те, що виготовляючи своїми руками роботу, ми відчуваємо невидимий зв’язок з минулими поколіннями, проектуємо майбутнє, налаштовуємося на відповідний настрій. Зберігаючи тісний зв’язок з традиціями народної творчості минулого, майстрині одночасно вносять і нові власні елементи рукоділля, в яких відчувається дух часу.

По завершенню майстер-класу кожен тримав у своїх руках власне творіння -ляльку –мотанку, вишивку, оберіг, вироби з природного матеріалу. Усі учасники майстер класу із задоволенням вирішили прийняти участь у благодійній акції «Подарунок воїну» та поділитися частинкою свого тепла із захисниками України.

IMG_2944 IMG_2965 IMG_2972 IMG_2990