Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В приміщенні Мар’їнської центральної районної бібліотеки провели годину мужності «Ти вічний біль, Афганістан»

13 лютого 2019 року напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Мар’їнська центральна районна бібліотека провела годину мужності «Ти вічний біль, Афганістан».

15 лютого  минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців. Афганська війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

На захід були запрошені почесні гості воїни-афганці Г.Б.Криштопа, В.А.Діков, а також  учні 7 та 8 класів Мар’їнської загальноосвітньої школи №2 і представники Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Упродовж заходу звучали розповіді ветеранів афганської війни, лунали пісні у виконані Т.Нгонго і С.Чередниченко та звучали вірші присвячені трагічній афганській війні.

Також до уваги глядачів була запропонована книжкова виставка-шани «Афганістан ти серця мого біль», де присутні мали змогу прослухати бібліографічний огляд літератури.

IMG_0573 — копия

IMG_20190213_105716 — копия IMG_20190213_110248 — копия