Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В рамках Програми “Демократичне врядування у Східній Україні” управління соціального захисту населення райдержадміністрації отримало “мобільні кейси”

В рамках спільної діяльності Програмою «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE), яка реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку USAID здійснено надання технічної допомоги управлінню соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації, а саме – передано «мобільний кейс».

В рамках проєкту командою у складі міжнародного та місцевого консультантів DGE проведено триденний семінар, для представників управління. Під час семінару фахівці управління отримали знання та навички з адаптації Дорожньої карти з інтеграції сервісів «мобільного кейсу» до операційних процедур управління для дистанційного надання послуг, а також ознайомились з обладнанням, яке входить до складу кейсу.

Учасники зазначеного семінару ознайомили з набутими знаннями працівників відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації, які будуть задіяні в роботі районного «мобільного соціального офісу».

«Мобільний кейс» – це одна з складових технічних засобів віддаленого надання  послуг управління, що включає певне комп’ютерне обладнання, зокрема ноутбук, сканер, принтер, а також інше програмне забезпечення та технічне обладнання, яке використовується для оптимізації та підвищення ефективності процесу прийому документів в рамках районного «мобільного соціального офісу».

За допомогою «мобільного кейсу», управління зможе забезпечити  максимальну доступність, ефективність та простоту надання соціальних послуг, а також дозволило оптимізувати процедуру прийому документів для надання зазначених послуг громадян, зокрема особам з інвалідністю та маломобільним групам населення в найвіддаленіших населених пунктах району без нагальної потреби відвідувати установу у районному центрі.

Висловлюємо велику подяку за плідну співпрацю фахівцям, які були задіяні в реалізації цього проєкту, зокрема Алісі Хенсон, Олександру Мозговому, Вахтангу Горделадзе, Володимиру Аредову, Олені Нижельській, Віктору Курдюкову та Ірині Цивковській.

Перший виїзний прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом» із залученням «мобільного кейсу» відбудеться вже 30.07.2019 року до військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка, згідно затвердженого графіку.

1213 1214

1216