Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В райдержадміністрації продовжилися слухання програм соціально-економічного розвитку місцевих рад району

Сьогодні, 21 лютого 2020 року, під керівництвом голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Євгена Данилюка відбулася друга нарада з головами місцевих рад району та керівниками військово-цивільних адміністрацій, на якій продовжилися слухання програм соціально-економічного розвитку місцевих рад.

Сьогодні свої соціально-економічні паспорти захищали голови Богоявленської, Зорянської, Успенівської та секретар Галицинівської сільських рад, а також голова Курахівської міської ради, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда та заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка.

Керівники місцевих рад інформували про напрямки розвитку відповідних територій у галузях сільського господарства, промисловості, охорони здоров’я, культури, розвитку підприємництва, громадянського суспільства, соціальної сфери, тощо. Також були наведені дані стосовно бюджетної та інвестиційної діяльності та інформація стосовно житлових об’єктів громад, які постраждали від збройної агресії, та потребують відновлення.

IMG_1742 IMG_1743

IMG_1745 IMG_1749

IMG_1750 IMG_1755

IMG_1758