Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В райдержадміністрації відбулася презентація проєкту «Донеччина -згуртована та безпечна»

6 серпня 2020 року в райдержадміністрації відбулася презентація проєкту «Донеччина -згуртована та безпечна», організована благодійним фондом «Слов’янське серце» при співпраці з Головним управлінням Національної поліції України в Донецькій області.

Проєкт реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Європейського Союзу.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Мар’їнського віддлення поліції, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та військово-цивільних адміністрацій.

Під час зустрічі координатори проєкту Дмитро Горбачов та Валерій Міхєєв зупинилися на основних питаннях, які на сьогодні існують в громадах: профілактика та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі; попередження кібербулінгу і булінгу; профілактика вживання наркотичних засобів. Також обговорили питання проведення заходів «Будь видимим на дорозі» та «Безпечні канікули».

За результатами зустрічі були визначені пріоритетні питання щодо необхідності проведення профілактичних заходів.

DSC02497 DSC02500