Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В райдержадміністрації відбулася презентація звіту гуманітарної організації АСТЕD

Сьогодні в Мар’їнській райдержадміністрації відбулася презентація звіту гуманітарної організації АСТЕD щодо оцінки вразливості установ надання базових послуг у районі.

Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході зустрічі представники організації АСТЕD представили аналіз якості надання населенню базових послуг, зокрема освітніх, медичних, соціальних, фінансових тощо. У дослідженні порівнювалися зміни за період з 2013 по 2018 роки.

В ході діалогу керівниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації надавалися роз’яснення з питань функціонування закладів та установ району та вносилися певні коригування та пропозиції до результатів оцінки. Враховуючи те, що результати дослідження були отримані у липні 2018 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв зазначив про основні позитивні зміни у закладах соціальної сфери станом на теперішній час і присутні мали змогу пересвідчитися у тому, що рівень доступності населення до основних послуг у Мар’їнському районі має позитивну динаміку, не зважаючи на те, що райцентр знаходиться на лінії зіткнення.

Підводячи підсумки представники організації АСТЕD відмітили високий рівень роботи закладів соціальної сфери району та надали свої рекомендації щодо подальшої співпраці.

DSC00413 DSC00404

DSC00396