Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В райдержадміністрації відбулася регіональна зустріч кластеру міжнародних благодійних організацій з питань житла

02 жовтня 2019 року в Мар’їнській райдержадміністрації відбулася регіональна зустріч кластеру міжнародних благодійних організацій з питань житла.

Участь у зустрічі взяли заступник директора департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Павло Челпих та заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв.

На засіданні були присутні представники управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Норвезької ради у справах біженців (NRC), Міжнародного комітету Червоного Хреста, благодійних організацій «Карітас», OCHA, «Людина в біді», гуманітарної місії «Проліска», представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, населені пункти яких знаходяться на лінії зіткнення та постраждали в ході проведення бойових дій.

В ході обговорення міжнародними благодійними організаціями були надані звіти про результати своєї діяльності з відновлення житла в населених пунктах на лінії зіткнення, навели дані про нові пошкодження будинків, відмітивши, що цей показник наразі зменшується.

Також були проаналізовані подальші потреби населення та визначені пріоритетні напрямки подальшого надання гуманітарної допомоги населенню. Представниками благодійних організацій також було наголошено на необхідності координації зусиль партнерів з метою надання допомоги у підготовці до зимового періоду населенню та з питання відновлення житла в населених пунктах на лінії зіткнення.

 

DSC02182 DSC02179

DSC02159