Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В райдержадміністрації відбувся семінар в рамках впровадження проекту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення Східної України»

15 жовтня 2019 року  в райдержадміністрації відбувся семінар в рамках впровадження проекту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення Східної України», що фінансується урядом Канади та ПРООН.

Участь у заході взяла в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, керівник апарату та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники місцевих рад району, Громадської ради при райдержадміністрації та громадських організацій.

Під час семінару було презентовано Проект щодо впровадження мобільних центрів надання адмінпослуг в населених пунктах, які постраждали від збройного конфлікту.  Метою даного семінару було залучення фахівців відповідних громад до участі у розробці мобільних ЦНАПів, з метою задоволення потреб вразливих категорій населення, зокрема, розроблення маршрутів, графіків руху та пакету послуг, які будуть надаватися громадянам.

Мобільний ЦНАП планується обладнати на базі вантажного автомобіля марки МАN TGN1220 або його аналога, вантажопідйомністю від 8 до 10 тон. У мобільному офісі передбачені 4 робочих місця, які зможуть надавати послуги 4 особам одночасно.

З метою отримання відгуків від отримувачів послуг, мобільні ЦНАПи матимуть спеціальну онлайн-систему, поштову скриньку та інші засоби зворотного зв’язку. Також буде створений мобільний додаток, який дозволить у реальному часі відслідковувати місцезнаходження мобільних ЦНАПів.

Інформацію планується поширювати на КПВВ, у віддалених районах та вздовж «лінії зіткнення» за допомогою волонтерів, місцевих активістів, інформаційних листівок, використання системи QR-кодів та інших інструментів.

DSC02445 DSC02444