Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В районі працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг

В   територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району Донецької області  продовжує працювати мультидисциплінарна команда, яка була створена для надання комплексної допомоги підопічним територіального центру, розширення видів послуг та підвищення їх якості.

29 серпня 2019 року здійснено плановий виїзд в с.Максимільянівка мультидисциплінарною командою територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району Донецької області в складі соціального робітника та робітників з комплексного обслуговування та ремонту будівель.

В рамках виїзду одиноким непрацездатним громадянам надано соціальні послуги, а саме:

-робітниками з комплексного обслуговування та ремонту будівель було виконано: дрібний ремонт у будинках та господарських спорудах, косіння трави, рубка дров;

-доставка продуктів харчування та медикаментів.

Такі послуги отримали 3 мешканця с. Максимільянівка Мар’їнського району, які безпосередньо обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру.

Виїзди мультидисциплінарної команди покращують надання соціальних послуг підопічним, які за станом здоров’я або через похилий вік не в змозі самостійно відвідувати необхідних їм спеціалістів та отримувати консультації з питань соціального захисту.

IMG-9503bb8900d3b897625feec9fbedf436-V IMG-23616dff5b950d6940d7a98df8c43def-V

IMG-d4f852a8150a9caeaba257ad27c6202a-V