Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В районі вживаються заходи для боротьби із Covid-19

Центральний штаб з протидії коронавірусу надав Курахівській міській лікарні статус лікарні першої черги надання медичної допомоги хворим на Covid-19. Наразі Мар’їнська центральна районна лікарня також розгорнула ліжка для прийняття хворих і працює над отриманням ковідного пакету. У зв’язку із зростанням кількості хворих на пневмонію та Covid-19 в Мар’їнському районі розроблено Програму стимулювання медичних працівників, які допомагають населенню боротися  з цими захворюваннями. Стимулюючі виплати отримають лікарі, середній та молодший медичний  персонал, лаборанти рентген-кабінету та лабораторій.  Виплати  будуть здійснені за рахунок коштів районного бюджету. Вже у жовтні медичні працівники отримають кошти за вересень місяць.

Крім того, виділені кошти на придбання кисню та медикаментів для лікування хворих, а також засобів індивідуального захисту для медичного персоналу.

Закликаємо жителів району не нехтувати правилами карантину, використовувати захисні маски, дотримуватися правил гігієни. Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих!