Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В с.Костянтинівка пройшли районні змагання «Козацькі перегони»

20 жовтня 2017 року у с.Костянтинівка пройшли районні змагання з бігу «Козацькі перегони», присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Забіг пройшов за організацією та ініціативою  Ради Мар՚їнської районної організації ветеранів та Мар՚їнського спортивно-технічного клубу ТСОУ за сприяння відділу у справах сім՚ї, молоді та спорту Мар՚їнської райдержадміністрації.

Відкрили змагання голова Ради Мар՚їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс та директор Костянтинівської ЗОШ Людмила Комар. Вони привітали спортсменів з Днем захисника України та Днем українського козацтва, побажали впевненості, спортивної наснаги та високих результатів.

Участь у змаганнях взяли понад 60 учасників із загальноосвітніх шкіл Костянтинівки, Катеринівки, Єлизаветівки, Новомихайлівки, Новоукраїнки, Степного, Максимівки, Пречистівки та Павлівки.

Забіг пройшов за декількома категоріями, розподілених за дистанцією, віком та статтю юних спортсменів. Переможців змагань було відзначено медалями та почесними грамотами.

СТАРТ

DSC_1622

DSC_1602

DSC_1585