Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В с.Костянтинівка відсвяткували День села

12 травня 2018 року в с.Костянтинівка відбулося свято з нагоди 180-річчя від дня заснування села.

У заході взяли участь народний депутат України Сергій Сажко,  в.о.начальника відділу культури і туризму Мар’їнської райдержадміністрації Елла Заєць, голова Костянтинівської сільської ради Антоніна Лебединець, жителі та гості села.

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза зі святом присутніх привітала в.о.начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Елла Заєць, побажала усім мирного неба, добробуту кожній родині, процвітання та розвитку рідному селу та подарувала сертифікат на фотоапарат.

На заході відзначено подарунками та грамотами з нагоди ювілею сільської ради попередніх сільських голів, старожилів та новонароджених мешканців села, ювілярів срібного та золотого весілля, матерів-героїнь, молодят, народних умільців, обдарованих дітей та місцеву футбольну команду.

Працівники сільського будинку культури підготували розважальну програму для малечі та дорослих. Учасники художньої самодіяльності села привітали земляків незабутнім вокалом, яскравою хореографією та театральними постановками. 

Також усі присутні мали змогу переглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва.

IMG_3110 — копия

IMG_3044 — копия

IMG-ffddbb4fc55aebd9f2232eb37f512f14-V — копия