Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В с.Максимільянівка відбулося свято з нагоди Дня Незалежності України та Дня заснування села

24 серпня 2018 року в с.Максимільянівка працівники  КК-ОЗ «Максимільянівський СБК» за підтримки голови сільської ради та спонсорів підготували для мешканців та гостей села святкову програму з нагоди Дня  Незалежності України, Дня заснування села та ювілею сільської ради.

Учасники художньої самодіяльності  Будинку культури, вихованці ДНЗ «Катруся», солісти гурту «Унісон» запропонували глядачам для перегляду вокальні та танцювальні номери.

Тепло зустрічали глядачі виступи наймолодших учасників – малюків дитячого садочку з танцювального колективу БК «Веселка»,  гумористичні виступи театрального колективу «Казка» та жіночого ансамблю «Барвінок», який в цьому році святкує свій 45-річний ювілей.

На заході привітали почесних жителів села – ветеранів праці підприємства «Агроресурс», сільської ради, старожилів села, наймолодшого жителя села, найстаршу і наймолодшу подружню пару та подякували усім небайдужим мешканцям за активну участь у житті села.

Втім не лише розважалися. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні односельчан та поклали квіти до меморіалу.

Новый рисунок — копия

Новый рисунок (2) — копия

Новый рисунок (1) — копия