Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В с.Павлівка запрацював агентський пункт з надання послуг з пенсійного забезпечення

Сьогодні, 05 вересня  2018 року,  на території Мар’їнського району в с.Павлівка  запрацюв ще один агентський пункт з надання послуг з пенсійного забезпечення.

У відкритті агентського пункту взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, начальник Великоновоселківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олена Зрожевська, Павлівський сільський голова Олена Сосюра та жителі села.

Відтепер 2,2 тис. мешканців, з них 700 пенсіонерів, с. Павлівки двічі на місяць можуть отримати консультації з питань пенсійного забезпечення, довідки та пенсійні посвідчення, а також зареєструватись та скористатись електронними сервісами Пенсійного фонду.

Заходи щодо поліпшення рівня обслуговування громадян району тривають, працівники Пенсійного фонду України і надалі працюватимуть над удосконаленням ефективного прийому та обслуговування громадян, враховуючи потреби населення.

DSC_5275 DSC_5289 DSC_5281 DSC_5298DSC_5308