Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В с.Успенівка відбулися спортивні змагання «Веселі старти»

6 квітня 2017 року в с.Успенівка відбулися спортивні змагання «Веселі старти», які були присвячені Міжнародному дню спорту. В заході прийняли участь учні 5-8 класів Успенівської ЗОШ І-ІІ ст. у складі команди «Сокіл» (девіз команди: «Сокіл високо літає, гострий зір, відвагу має!») та «БЕМС» (девіз команди: «Бойові, енергійні, молоді, симпатичні!»).

Учасники змагань брали участь в різноманітних спортивних естафетах та відповідали на питання вікторини про виникнення та розвиток Олімпійського руху. Перемогу одержала команда “Сокіл”.

Гарний настрій, багато позитивних емоцій, здоровий дух суперництва, який панував на спортивному майданчику, зробили цей день радісним та святковим для всіх учасників змагань. Діти ще раз переконались,  що справжнє багатство людини – це сила та здоров’я, які нам дарують заняття спортом. І крім того, спорт розвиває в людині такі важливі якості, як дисциплінованість, цілеспрямованість, відповідальність, наполегливість, мотивує до успіху в житті, сприяє розвитку швидкості, спритності, сили, витривалості та координації рухів дітей. У спортивній боротьбі командам допомагало почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги.

Подібні спортивні змагання зміцнюють колективи, сприяють здоровому способу життя, підвищують інтерес до спорту.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA