Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В управлінні соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації завершився проект вдосконалення надання соціальних сервісів

У квітні 2019 в управлінні соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації офіційно завершено впровадження проекту надання соціальних послуг за моделлю «Прозорого офісу».

Зміни, які відбулися в управлінні стали можливими завдяки грантовій підтримці, що була надана Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Технічна підтримка, надана USAID, дозволила працівникам управління пройти тренінги з надання клієнтоорієнтованих сервісів, змінити у відповідності зі стандартами облаштування зони очікування та фронт-офісу. Перейти на обслуговування громадян через систему «Електронної черги» та  розпочати створення електронного архіву.

IMG_0338 — копия — копия

IMG_0342 — копия

IMG_0349 — копия

Крім того, завдяки проекту, було впроваджено програмне забезпечення, яке дозволяє максимально скоротити необхідність заповнення паперів з боку клієнтів управління, та спростити систему збору інформації для пакету нарахування житлових субсидій.

В цілому донорська допомога управлінню склала більше 5 мільйонів гривень.

IMG_0385 — копия

IMG_0407 — копия

За словами керівника управління Наталії Бондаренко, це дозволило покращити якість надання соціальних послуг, та збільшити рівень задоволення роботою управління з боку відвідувачів.  Стандартизація робочих процесів підвищила якість надання послуг відділом прийому громадян. Нові можливості з оцифрування архівних документів дають змогу створити цифровий архів, та скоротити шлях верифікації даних при повторному зверненні з боку громадян. Разом з тим, зменшений обсяг робіт з паперовими носіями, при прийомі документів для призначення житлових субсидій скорочено з 20 до 10 хвилин.

Як підкреслила Наталія Анатоліївна, це вагомі зміни для управління в якому перебуває на обліку  майже 54 тисячі отримувачів різних видів допомог.

11.04.1jpg — копия

IMG_0353 — копия

unnamed (16) — копияunnamed (17) — копия

IMG_20190402_105512 — копия