Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В загальноосвітній школі №5 м.Курахове пройшли інноваційні уроки з фізкультури

22 лютого на базі Курахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 пройшли 3 відкриті інноваційні уроки з фізкультури. На заході були присутні всі вчителі фізичної культури району та головний спеціаліст відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Микола Ворона.

Усім присутнім було показано три інноваційні уроки: з баскетболу, аеробіки (з елементами гімнастики) та фітнесу. Уроки проводили: Тіхонова Людмила Василівна (вчитель фізкультури Курахівської загальноосвітньої школи №2, Верховська Наталія Едуардівна (вчитель фізкультури Новоселидівської загальноосвітньої школи) та Ушань Віталій Анатолійович (вчитель фізкультури Курахівської загальноосвітньої школи № 5).

Уроки пройшли на високому рівні, діти були дуже задоволені, а вчителі набралися ще більше досвіду та новизни під час проведення уроків.

Наприкінці Овчаренко Іван Миколайович (вчитель фізкультури Мар`їнської ЗОШ №1) подякував усім за сумлінну працю та розвиток фізичної культури в навчальних закладах району та нагородив Подяками.7dhXhBvNFrE(1) OBNU61zF5f0 mnl8AL_iGEY DgfQxGbn95Q