Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В загальносвітніх школах м.Красногорівка пролунав Перший дзвоник

Свято першого дзвоника чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці.

Сьогодні, 1 вересня 2017 року, перший закличний дзвоник урочисто пролунав в загальноосвітніх школах м.Красногорівка. Привітати школярів з Днем знань до Красногорівки сьогодні завітали почесні гості:  голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, директор Департаменту освіти і науки Донецької ОДА Нідія Оксенчук, голова Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Мороз, заступник начальника Головного управління національної поліції в Донецькій області Павло Алексєєнко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Зайцева та начальник управління казначейської служби України в Мар’їнському районі Людмила Баліоз.

Звертаючись до дітей, вчителів та батьків очільник Мар’їнського району Володимир Мороз привітав усіх з початком нового навчального року та Днем знань, подякував усім, хто доклав чималих зусиль для того, щоб сьогодні школи м.Красногорівка відкрили свої двері для учнів та  побажав дітям найголовнішого – мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів та натхнення в новому навчальному році, нових звершень та здобутків у навчанні, а вчителям та батькам – мудрості, сил, терпіння та злагоди.

Від почесних гостей школярі також отримали найщиріші слова вітань та цінні подарунки: принтер,ноутбук, кошти на придбання театральних костюмів, літературу та солодощі.

Після урочистої лінійки голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз разом із головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз та директором департаменту освіти Донецької облдержадміністрації Надією Оксенчук оглянули приміщення шкіл, поспілкувалися з дітлахами та педагогічним колективом.

DSCN2389 DSCN2470 DSCN2634 DSCN2671 DSCN2685 DSCN2707 DSCN2714 DSCN2734