Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вчитель Мар’їнського району прийняв участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу серед вчителів фізичної культури

З 25 по 28 жовтня 2019 року в м.Київ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу серед вчителів фізичної культури на найкращий інноваційний урок та урок з елементами футболу. Донецька область другий раз поспіль й тричі за всю історію конкурсу увійшла в п’ятірку найкращих вчителів фізичної культури України. Цього року Донецьку область, а саме Мар`їнський район, представляв учитель фізичної культури Острівського закладу загальної середньої освіти Андрій Малий. Молодий вчитель, який мешкає у м.Мар`їнка, на лінії зіткнення, показав найкращі знання, вміння, підготовку, чим й завоював до себе увагу та прихильність усіх присутніх.

Андрій посів 4 місце серед найкращих вчителів фізичної культури  України й це найкраще досягнення Донецької області на сьогоднішній день.  І місце посіла – Одеська обл., ІІ місце – Харківська обл., ІІІ місце – Херсонська обл., й заключила п’ятірку лідерів – Вінницька обл.

Мар`їнська райдержадміністрація щиро вітає Андрія Малого та бажає йому й в подальшому плідної творчої праці, спортивних досягнень, наснаги, терпіння та перемог у наступних конкурсах та змаганнях!

изображение_viber_2019-12-02_15-32-35

изображение_viber_2019-12-02_15-32-41

изображение_viber_2019-12-02_15-33-01

2

3