Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вчителі Мар’їнського району прийняли участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Щороку в Україні проходить Всеукраїнський конкурс «Учитель року», що покликаний виявити вчителів-новаторів, які здатні випереджати час і закладати нові моделі мислення. У 2019 році конкурс дав можливість продемонструвати фахову майстерність та творчий потенціал учителям, що викладають географію,  предмет «Захист  Вітчизни», предмет «Основи здоров’я», французьку мову, а також вперше за всю історію конкурсу педагоги змагалися у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

Цього року Мар’їнський район у І (зональному) етапі представляли: Кошалковська Лариса Іванівна, вчитель основ здоров’я Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Гурба Олена Анатолівна, вчитель географії Курахівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Конкурсанти  виконали тестування з фахової майстерності, упродовж якого продемонстрували знання з фаху, методики викладання предмету, психології та педагогіки, виконали практичну роботу,  провели конкурсний урок – найважливішу складову частину професійних випробувань, які сприяли розкриттю фахової майстерності конкурсантів, умінню працювати з учнівською аудиторією та творчого підходу до організації освітнього процесу. Учасники конкурсу продемонстрували власну методичну майстерність, професіоналізм, всебічну підготовку, уміння використовувати інноваційні методики та технології.

Щороку умови конкурсу ускладнюються. І як же приємно, що вчителі Мар’їнського району на високому рівні представили наш район, свою школу.

Кошалковська Лариса Іванівна посіла  І місце в І (зональному) етапі конкурсу «Учитель року-2019» в номінації «Основи здоров’я», Гурба Олена Анатолівна стала лауреатом конкурсу в номінації «Географія».

Висловлюємо щиру подяку учасникам, журі та співорганізаторам І (зонального) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», бажаємо всім творчих злетів, міцної витримки  і чекаємо нових здобутків від педагогів нашого регіону!

IMG-b68cb799b03de6fe7218b3d2c9f1f049-V — копияIMG-ed7f319f1453cefebe08a94a743ebab7-V — копия

IMG-d8553137a31a20df50dbefac04a3899d-V — копия