Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вчителі району прийняли участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018»

Щороку в Україні проходить Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018»», який  визначає кращих вчителів з різних предметів. У 2018 році конкурс дав можливість продемонструвати фахову майстерність та творчий потенціал учителям української мови та літератури, німецької мови, фізики та фізичної культури.

Цього року Мар’їнський район представляли двоє вчителів Курахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, – Літвінова Тетяна Вікторівна (вчитель української мови та літератури) та Лисенко Олена Володимирівна (вчитель фізичної культури).

Педагоги пройшли відбірковий обласний тур у своїх номінаціях, увійшовши у вісімку найкращих. Першого дня  конкурсанти  виконали тестування з фахової майстерності, упродовж якого продемонстрували знання з фаху, методики викладання предмету, психології та педагогіки. Другий день ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  передбачав практичну роботу, що проходила у формі дискусії. Учителі творчо підійшли до вирішення поставлених завдань. Теми дискусій, розподіл яких проходив шляхом жеребкування, своїм розмаїттям відповідали оновленим Програмам. Третій день обласного етапу розпочався конкурсним уроком – найважливішою складовою частиною професійних випробувань, які сприяли розкриттю фахової майстерності конкурсантів, уміння працювати з учнівською аудиторією та творчого підходу до організації освітнього процесу. Учасники конкурсу продемонстрували власну методичну майстерність, професіоналізм, всебічну підготовку, уміння використовувати інноваційні методики та технології.

Щороку умови конкурсу ускладнюються. І як же приємно, що вчителі Мар’їнського району на високому рівні представили свій район, свою школу.

Лисенко Олена Володимирівна посіла  ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Фізична культура», а Літвінова Тетяна Вікторівна стала дипломованим лауреатом конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Українська мова та література».

Висловлюємо щиру подяку учасникам, журі та співорганізаторам обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», бажаємо всім творчих злетів, міцної витримки  і чекаємо нових здобутків від педагогів нашого регіону!

 копия1

копия2

копия4