Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Великоновосілківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області нагадує

Пенсіонери, які після призначення пенсії змінили паспорт, мають обов’язково звернутись до сервісного центру Пенсійного фонду України за місцем реєстрації для ідентифікації та актуалізації даних, на підставі яких здійснюється виплата пенсійних коштів.

Крім того, повідомляти територіальний орган Пенсійного фонду  необхідно  впродовж 10 робочих днів з моменту виникнення обставин:

  • зміни даних, що вносяться до персональної облікової картки в реєстрі застрахованих осіб;
  • виїзд за межі держави;
  • зміни статусу застрахованої особи;
  • відмови від прийняття реєстраційного номера платника податків з проставлянням відповідної відмітки в паспорті.

У разі зміни персональних даних, додатково, необхідно надати копії нового паспорта (посвідки).

Для оперативності перевірки документа, рекомендуємо здійснити перевірку документа на сайті Державної міграційної служби  https://nd.dmsu.gov.ua/

Після призначення пенсії пенсіонер зобов’язаний повідомити органи ПФУ про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення її виплати: про вступ на роботу, звільнення з роботи, реєстрацію або зняття з обліку як фізичної особи – підприємства.

У разі виявлення застрахованою особою некоректних відомостей в її обліковій картці (прізвище, ім’я, по батькові на поточний момент; дата народження, місце народження; стать; громадянство; серія та номер паспорта; номер телефону (за згодою); адреса місця проживання) ця особа може подати до територіального органу ПФУ особисто або через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ https://portal.pfu.gov.ua/ Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення таких даних.

Для проведення вищевказаних дій застрахованою особою надаються разом із анкетою документи (або сканкопії), що підтверджують будь-які зміни (паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта).

Шановні громадяни! Будьте пильними при перевірці персональних даних у довідках, отриманих в територіальних управліннях Фонду за заявою, або сформованих на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та подбайте про своєчасне внесення змін та оновлення застарілої інформації!