Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

“Веселі пригоди в країні Читання”

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято  – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Це свято залишається найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул. Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача.

Так, з цієї нагоди в молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбулося цікаве  креативне свято під назвою “Веселі пригоди в країні Читання», яке провели працівники Мар’їнської районної та дитячої бібліотек, за участю працівників Мар”їнського районного будинку культури. На заході були присутні вчителі та  учні молодших класів Мар’їнських загальноосвітніх  шкіл №1 та №2. Глядачам було представлене театралізоване дійство  за участю казкових героїв. Діти мали   змогу  взяти участь  у казковій вікторині та конкурсах на кращого казкознавця.

Найактивніші  юні читачі  бібліотек були нагороджені  грамотами.  Отож, Всеукраїнський  тиждень  дитячої та юнацької  книги  оголошено відкритим.

032 057 088017