Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Ветерани українського футболу та прикордонники зустрілися на футбольному полі в м.Красногорівка

2 серпня 2018 року на міському стадіоні м.Красногорівка в рамках проекту з «Україною в серці» відбувся футбольний матч між командами Краматорського прикордонного загону Держприкордонслужби та збірною України серед ветеранів футболу.  Матчі за участю легенд футболу вже не вперше проходять у нашому районі, в останнє вони приймали участь у товариському матчі  між командами Оперативної бойової прикордонної комендатури «Курахівка» та командою Батальйону поліції особливого призначення «Харків», який проходив 4 листопада в м.Мар’їнка. І наразі знову завітали до Мар’їнського району аби показати яскраву гру.

Відкрив захід голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який привітав шановних гостей на мар’їнській землі, побажав перш за все гарної гри, витримки, успіхів, удачі та перемоги обом командам.

Матч такого рівня зібрав на стадіоні чимало мешканців та гостів міста, які з нетерпінням очікували початку гри. І не даремно, адже гравці  подарували глядачам неймовірно яскраву гру. Того вечора ностальгія по кумирам була у кожного, адже  так приємно, коли майстри шкіряного м’яча знову збираються на футбольному полі. Серед ветеранів збірної України на полі м.Красногорівка грали Мирон Маркевич, Владислав Ващук, Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський та інші зірки українського футболу.

Гра була сповнена напруженої боротьби, вдосталь гольових моментів мали обидві команди. У підсумку, матч завершився з рахунком 2:0  на користь збірної України серед ветеранів.

Вітаємо команду з перемогою та подіваємося, що проведення таких матчів в Мар’їнському районі стане доброю традицією!

viber врарimage  viber imaіппіврge viber imagврраe  viber imавааage

IMG-8db607f96caab4d9f127dde079401f02-Vviber imaуеекge