Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виборчі дільниці

Мар’їнського району
Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140306 м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 3–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100А, 102–102Б, 104–104А, 106–106А, 108–108А; вул.Заводська, просп.Дружби: 40–53; с.Побєда вул.Заводська, 21, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №1, вестибюль) Велика
140307 м.Мар’їнка – вул.Героїв Чорнобиля: 1–117А, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Жовтнева: 10–172, 174–174А, 176, 178; вул.Матросова, вул.Нова, вул.Петра Карпова: 1–108; вул.Сергія Прокоф’єва: 10–164А, 166, 168–168А, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шевченка: 2–138А, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186; просп.Дружби: 5–15; просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (будинок культури, дискозала) Велика
140308 м.Мар’їнка – вул.Благодатна: 73, 75, 77, 79–79А, 81, 83–83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109–122; вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–154А, 156–297; вул.Жовтнева: 173, 175, 177, 179–224; вул.Молодіжна, вул.Петра Карпова: 109–158; вул.Садова, вул.Сергія Прокоф’єва: 165, 167, 169–169А, 171, 173, 175, 177, 179–300А; вул.Степна, вул.Шевченка: 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171–171А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–185Б, 187–310; вул.Ювілейна, пров.Шахтний просп.Дружби, 29, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (будинок культури, дискозала) Середня
140309 м.Мар’їнка – вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Поліграфічна, вул.Урожайна, вул.Шахтарська, просп.Дружби: 20; просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №2, вестибюль) Середня
140310 м.Мар’їнка – вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Москалевського, вул.Осипенка, вул.Парижська, вул.Слов’янська просп.Дружби, 4, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600 (школа №2, хол, 2-й поверх) Середня
140311 м.Красногорівка – вул.Ватутіна, вул.Географічна, вул.Геологічна, вул.Желєзнодоріжна, вул.Історична, вул.Конституції, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лутугіна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Марта вул.Лермонтова, 36А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №3, вестибюль) Середня
140312 м.Красногорівка – вул.Гоголя, вул.Некрасова, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Риночна, вул.Слов’янська, вул.Фермерська вул.Адміністративна, 3А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка, зал реєстрації актів цивільного стану) Середня
140313 м.Красногорівка – вул.Адміністративна, вул.Металургів, вул.Охтирська, вул.Суворова: 2, 4; вул.Ярослава Мудрого вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (міський клуб “Веселка”, зала) Середня
140314 м.Красногорівка – вул.Академіка Корольова, вул.Суворова: 1, 3, 5–159; вул.Сумська: 23–34; вул.Чехова, вул.Чкалова вул.Центральна, 13А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (молодіжний центр, зала) Середня
140315 м.Красногорівка – вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Сумська: 1–22; вул.Сумська, 17, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №5, вестибюль) Середня
140316 м.Красногорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Григорія Сковороди, вул.Ломоносова, вул.Медична, вул.Толстого, вул.Центральна: 2–14; вул.Центральна, ІV квартал вул.Охтирська, 2, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (Державний навчальний заклад “Красногорівське вище професійне училище”, вестибюль) Середня
140317 м.Красногорівка – вул.Восточна, вул.Центральна: 1; вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (Мар’їнська центральна районна лікарня, перший зал вестибюля) Велика
140318 м.Красногорівка – м-н Сонячний вул.Нахімова, 1, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (Мар’їнська центральна районна лікарня, другий зал вестибюля) Середня
140319 м.Красногорівка – вул.Абрикосова, вул.Белінського, вул.Грушевського, вул.Западна, вул.Звьоздна, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Малинова, вул.Нахімова, вул.Орєхова, вул.Островського, вул.Сєвєро-восточна, вул.С.Прокоф’єва, вул.Студентів, вул.Чайковського, вул.1 Мая, пров.Виноградний, пров.Центральний вул.Нахімова, 2А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (технікум, вестибюль) Середня
140320 м.Красногорівка – вул.Дачна, вул.Зелена, вул.Кобзаря, вул.Лисенка, вул.Лозова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олеся Гончара, вул.Панаса Мирного, вул.Сєвєрна, вул.Сєдова, вул.Челюскінців, вул.Шмідта, вул.Яблунева вул.Кобзаря, 101А, м.Красногорівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85630 (школа №4, спортивна зала) Середня
140321 м.Курахове – вул.Грушева, вул.Енергетиків, просп.Запорізький: 2А–12А; Підстанція, с-ще Старі Терни просп.Запорізький, 2, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (будинок культури, фойє) Велика
140322 м.Курахове – вул.Мечникова: 15–31; вул.Пушкіна: 13, 15, 18, 20, 22, 24–32; просп.Миру: 4А–21; просп.Прокоф’єва: 3–6; просп.Соборний: 11–12; вул.Пушкіна, 11А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
140323 м.Курахове – вул.ІІ-Нагорна: 3–15; вул.І-Нагорна: 1–67; вул.Пушкіна: 19, 21, 23; просп.Прокоф’єва: 12, 14–16А, 18–24; вул.Пушкіна, 17, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №1, спортивна зала) Велика
140324 м.Курахове – вул.Лермонтова: 1–6, 8, 10; вул.Мечникова: 1–13А; вул.Пушкіна: 1–12, 14, 16; просп.Запорізький: 16, 22–22А, 24, 26–28, 30, 32–34А, 36; просп.Соборний: 3–10, 15, 17–21А; вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (професійно-технічний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика
140325 м.Курахове – вул.Лермонтова: 17–30; вул.Побєди: 16–18, 20, 22; просп.Прокоф’єва: 11, 13, 17; вул.Пушкіна, 6, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (професійно-технічний ліцей, фойє, 2-й поверх) Середня
140326 м.Курахове – вул.Лермонтова: 7, 9, 11А–16; вул.Побєди: 4А, 14; просп.Запорізький: 40–46; просп.Соборний: 14А, 16, 25, 27–31, 33; просп.Миру, 15А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (гімназія “Престиж”,спортивна зала, 1-й поверх) Велика
140327 м.Курахове – м-н Южний просп.Миру, 52, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №5, перехід-хол, 1-й поверх) Велика
140328 м.Курахове – вул.Березова, вул.В.Салія, вул.Державна, вул.ІІ-Нагорна: 21–79; вул.І-Нагорна: 69–140; вул.Історична, вул.Марії Лобової, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Побєди: 1–3, 5–13, 15, 19, 21, 22А–85; вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Чумацька, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Межевий, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Отрадний, просп.Запорізький: 48–64; просп.Миру: 27–88; просп.Прокоф’єва: 25–86; просп.Соборний: 26, 32, 34–61; просп.Миру, 52, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №5, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
140329 м.Курахове – вул.Вишнева, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Покровська, вул.Степна, вул.Урожайна, вул.Ушакова, вул.Франка, пров.Затишний, просп.Запорізький: 74, 80; просп.Запорізький, 114, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (школа №3, кабінет початкових класів) Середня
140330 м.Курахове – вул.Белінського, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Железнодоріжна, вул.Жуковського, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Металургійна, вул.Польова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фермерська, вул.Шахтарська, вул.8 Марта, пров.Благодатний, пров.Весняний, пров.Роївський, просп.Запорізький: 19–21, 23, 25, 29, 31, 35, 39, 65–73, 77, 81–236; просп.Запорізький, 23А, м.Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (вокзал станції Роя, зала очікування) Середня
140331 м.Курахове – вул.Горіхова, вул.Джерельна, вул.Нова Іллінка, смт Іллінка, с.Степанівка вул.Центральна, 37, смт Іллінка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85615 (будинок дозвілля, каб.4) мала
140332 м.Курахове – вул.Восточна, вул.Набережна, с-ще Острівське вул.Миру, 32, с-ще Острівське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (Острівський клуб, кінозала) мала
140333 смт Олександрівка – вул.Горького: 1–180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–198А; вул.Кірова: 1–98, 99; вул.Леніна: 1–181, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 193; вул.Челюскінців, вул.Шевченка: 1–184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–204А; вул.Шкільна: 1–172; вул.Леніна, 174, смт Олександрівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85660 (міський клуб, фойє)
/
вул.Шкільна, 162, смт Олександрівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85660
Велика
140334 смт Олександрівка – вул.Горького: 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–414; вул.Землянична, вул.Кірова: 98А, 100–217А; вул.Леніна: 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194–440; вул.Шевченка: 184А–185А, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201–201А, 203, 206–351; вул.Шкільна: 173–409; вул.Шкільна, 171, смт Олександрівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85660 (школа, вестибюль) Середня
140335 смт Старомихайлівка – вул.Артема, вул.Бакинських комісарів, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дальнєвосточна, вул.Дніпропетровська, вул.Жуковського, вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Краснофлотська, вул.Леніна, вул.Набережна, вул.Октябрська, вул.Первомайська, вул.Піонерська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, просп.Красноармійський вул.Октябрська, 9, смт Старомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85635 (міський клуб, зала для глядачів) Велика
140336 смт Старомихайлівка – вул.Абакумова, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Марченка, вул.Калініна, вул.Котовського, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська: 1–176; вул.Сєвєрна, вул.Совєтська, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.Щорса вул.Чапаєва, 78, смт Старомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85635 (школа, їдальня) Велика
140337 смт Старомихайлівка – вул.Партизанська: 178; вул.Партизанська, 178, смт Старомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85635 (Старомихайлівський психоневрологічний інтернат, хол) мала
140338 с.Богоявленка вул.Первомайська, 70, с.Богоявленка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85643 (будинок народної творчості, танцювальна зала) Середня
140339 с.Галицинівка, с.Долинівка, с.Карлівка, с.Лісівка вул.Івана Середи, 1А, с.Галицинівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85620 (школа, вестибюль) Середня
140340 с.Дачне вул.Шкільна, 1А, с.Дачне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85611 (школа, спортивна зала) Середня
140341 с.Костянтинопольське, с.Янтарне вул.Острівська, 31А, с.Костянтинопольське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85650 (школа, гардеробна) мала
140342 с.Зеленівка, с.Сухі Яли вул.Центральна, 2, с.Сухі Яли, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85611 (магазин КТП “Комета”, зала) мала
140343 с.Дальнє вул.Світла, 1А, с.Дальнє, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85612 (адміністративна будівля ТОВ “Бугстройторг”, кабінет бухгалтерії) мала
140344 с.Єлизаветівка, с.Іллінка, с.Романівка вул.Центральна, 39Б, с.Єлизаветівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85651 (школа, актова зала) Середня
140345 с.Зоряне, с.Желанне Перше, с.Желанне Друге, с.Олександропіль вул.Миру, 3, с.Зоряне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85621 (будинок соціально-культурних послуг, фойє) Середня
140346 с.Катеринівка, с.Антонівка вул.Центральна, 40, с.Катеринівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85652 (школа, вестибюль) Середня
140347 с.Костянтинівка вул.Шахтарська, 47Б, с.Костянтинівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85653 (будинок культури, фойє) Середня
140348 с.Луганське, с.Сигнальне вул.Совхозна, 18, с.Луганське, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85662 (культурно-спортивний центр, дискозала) Середня
140349 с.Кремінець вул.Островського, 1А, с.Кремінець, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85662 (кафе ПП Мурашова І.Б., зала) мала
140350 с.Максимільянівка вул.Центральна, 100Б, с.Максимільянівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85622 (будинок культури, обрядова зала) Велика
140351 с.Георгіївка вул.Гагаріна, 1, с.Георгіївка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85623 (школа, спортивна зала) Середня
140352 с.Славне, с.Новомихайлівка, с.Парасковіївка вул.Центральна, 56Г, с.Новомихайлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85654 (будинок культури, фойє) Середня
140353 с.Новоселидівка, с.Вовченка, с.Вознесенка, с.Ізмайлівка, с.Кремінна Балка вул.Сонячна, будинок дозвілля, с.Новоселидівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85610 (будинок сімейного дозвілля, фойє) Середня
140354 с.Новоукраїнка вул.Шкільна, 17, с.Новоукраїнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85640 (школа, спортивна зала) Середня
140355 с.Пречистівка вул.Центральна, 59, с.Пречистівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85642 (школа, актова зала) мала
140356 с.Максимівка вул.Новоселів, 56, с.Максимівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85641 (школа, спортивна зала) мала
140357 с.Павлівка вул.Центральна, 73, с.Павлівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85672 (школа, фойє) Велика
140358 с.Степне, с.Тарамчук вул.Зайцева, 1, с.Степне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (школа, вестібюль) Середня
140359 с.Солодке вул.Ветеранів, 21, с.Солодке, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
140360 с.Водяне вул.Юбілєйна, 43А, с.Водяне, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (фельдшерсько-акушерський пункт с.Водяне, приймальня) мала
140361 с.Березове вул.Набережна, 1А, с.Березове, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85665 (будинок дозвілля, танцювальна зала) мала
140362 с.Успенівка, с.Веселий Гай, с.Ганнівка, с.Трудове вул.Дронова, 42А, с.Успенівка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85650 (школа, вестибюль) Середня

Про відділ ведення ДРВ

Виборцям