Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виборцям

 

Шановні виборці!

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої дані внесені до Державного реєстру виборців у зручний для Вас спосіб:

На офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Кабінет виборця».

Тут Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано Ваші прізвище, ім’я, по-батькові та виборчу адресу. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу. Орієнтовно протягом однієї доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації. Запрошуємо всіх бажаючих створити свій особистий кабінет та перевірити свої дані. Це дасть Вам змогу реалізувати своє виборче право.

Подання та обробка даних здійснюється у відповідності до Закону «Про захист персональних даних». У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи (копії документів, що посвідчують особу — паспорт, тимчасове посвідчення громадянина України). Органи Державного реєстру виборців постійно працюють над забезпеченням актуальності достовірності відомостей про виборців.

  • безпосередньо у відділі ведення Реєстру.

Для перевірки своїх даних у відділі ведення Реєстру при собі необхідно мати паспорт громадянина України!

 

Графік прийому громадян:

понеділок — п’ятниця 8.30 — 15.30

 

Адреса вул.Шевченка, б.3, м.Мар’їнка, Мар’їнський р-н, Донецька обл., 85600, каб.№2

 

Телефон (факс)

(06278) 5-21-29