Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відбулася серпнева конференція освітян Мар’їнського району

Напередодні нового навчального року відбулася традиційна серпнева конференція освітян Мар’їнського району. В конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Мороз та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, які привітали учасників з початком нового навчального року та наголосили, що сьогодні найважливіше державне завдання – це дбати про соціальний захист працівників освіт, працювати над підвищенням престижу вчительської професії та впроваджувати у навчальний процес новітні технології.

Цього року освітяни району вирішили об’єднати зусилля у пошуку відповідей на виклики та запити суспільства на сучасну та якісну освіту. Сьогодні постає питання: «Як забезпечити сучасну якісну освіту для успішності людини упродовж всього її життя?». Нове освітнє законодавство орієнтується саме на цей запит сучасного суспільства. Упродовж конференції педагогічні працівники та управлінці спробували розібратись та знайти рішення, які допоможуть у найближчому майбутньому змінити систему освіти, зробивши її більш відкритою, доступною та якісною для українців.

З ґрунтовною доповіддю, що містила всебічний аналіз справ у галузі освіти району, виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Зайцева.  За результатами обговорення, були напрацьовані шляхи вирішення проблемних питань та надані відповідні доручення.

222 о