Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації

Сьогодні, 27 грудня 2018 року, під керівництвом першого заступника голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяни Збицької, у молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації, яке було проведене спільно із Громадською радою при райдержадміністрації.

Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які є членами Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації, члени Громадської ради, керівники органів місцевого самоврядування і військово-цивільних адміністрацій, представники громадських організацій.

IMG_8787 IMG_8788

У ході засідання було розглянуто декілька питань порядку денного.

Про  підсумки громадських обговорень проекту Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки та хід формування проекту зазначеного Плану доповів в.о. начальника управління економіки райдержадміністрації, виконавчий секретар Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації  Олег Тарапатов. На початку він наголосив на тому, що проведення громадських обговорень проекту Плану Перспективного розвитку району здійснювалось з метою забезпечення належного виконання п.4 Указу Президента України  від 06 грудня 2018 року №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ з децентралізації влади», відповідно до п.2 та п.3 протоколу засідання Ради регіонального розвитку при Донецькій облдержадміністрації від 29.11.2018 року з метою консолідації зусиль влади, бізнесу,  трудових колективів, громадських організацій та окремих громадян на вирішення   пріоритетних проблемних  питань розвитку населених пунктів району.

IMG_8807

Присутнім на засіданні повідомлено про активну участь майже 900 громадян у обговоренні та формуванні заходів Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки. Для забезпечення  всебічного врахування  громадської думки у питанні соціально-економічного розвитку району на наступні 3 роки використано різні формати громадських обговорень. (громадські слухання, круглі столи з трудовими колективами та органами місцевого самоврядування, галузеві колегії та ради, розширені апаратні наради при голові райдержадміністрації, засідання робочих груп Ради регіонального розвитку. Під час доповіді проаналізовано активність органів місцевого самоврядування у проведенні громадських обговорень своїх проектів, проведено огляд засобів масової інформації, в яких найшла своє відображення робота по формуванню Плану перспективного розвитку на наступні 3 роки.

Членам Ради регіонального розвитку та Громадської ради представлено аналітичну інформацію щодо кількості, напрямків, та стану фінансового забезпечення реалізації проектів, у тому числі у розрізі населених пунктів.

IMG_8818 IMG_8816

В результаті проведення громадських обговорень до проекту Плану перспективного розвитку Мар’їнського району увійшло 123 проекти на загальну суму 1076, 2 млн.грн.

Підводячи підсумки, перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації – заступник голови Ради регіонального розвитку при Мар’їнській РДА Тетяна Збицька, зазначила про необхідність переглянути та доопрацювати кожним членом Ради заходи проекту Плану перспективного розвитку району на наступні 3 роки з урахуванням процесів  децентралізації влади, реформ систем охорони здоров’я та освіти.

IMG_8835

Наприкінці засідання присутні одноголосно підтримали рішення щодо продовження роботи над формуванням Плану перспективного розвитку району для  його затвердження на наступному засіданні Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації, яке планується провести 25 січня 2019 року.

IMG_8840 IMG_8843

 

Додаткові матеріали:

Протокол засідання Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації від 27.12.2018 року

Презентація. Засідання Ради регіонального розвитку при Мар’їнській РДА 27.12.2018

Проект Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки